معرفی گروه صنعتی پویان

صفحه اصلیمعرفی گروه صنعتی پویان

معرفی

گروه صنعتی پویان در سال ۱۳۷۵ با تاسیس شرکت شکوفا صنعت پویا شکل گرفت و در راستای خدمت به میهن و هموطنان عزیز زیرمجموعه های این گروه تا کنون به ۱۴ شرکت رسیده است. فعالیت این گروه به گستره سرتاسرایران و کشور های همسایه بوده و در حوزه های صنعتی ، معدنی و بازرگانی می باشد. گروه صنعتی پویان  با تکیه بر توان فنی و مهندسی، بازرگانی، اجرایی و ماشین آلات و تجهیزات مدرن، در همکاری نزدیک با شرکتهای مطرح داخلی، پروژههای عظیمی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است و با افزایش توانمندیهای خود از نظر نیروی انسانی و تجهیزات، فعالیت خود را در کلیه حوزه های فولادی، نفت و گاز و پتروشیمی  و سایر حوزه ها در سطح کشور گسترش داده است. ما در تمام بخش‌های زنجیره ارزش فولاد، هر جا که فرصت‌هایی برای ایجاد ارزش ببینیم، فعالیت می‌کنیم. تیم تحقیق و توسعه ما بی وقفه مرزهای نوآوری در فرآیند و محصول را پیش می‌برد. ما با شناخت سازمان منحصر به فرد خود، برای حفظ روحیه کارآفرینی و اشتیاق به تعالی که از رشد ما حمایت می کند و کلید موفقیت آینده ما است، کار می کنیم. ما دراین گروه توسعه پایدار را وظیفه خود میدانیم.

ارزش های ما

از زمان تاسیس این شرکت، بر این باور و هدف بودیم که تمام فعالیت های خود را با سه ارزش هماهنگ کنیم: پایداری، کیفیت و رهبری. هر یک از این ارزش ها بر پایه سلامت و ایمنی استوار است. لوگوی ما نماد تعهد ما به این ارزش ها است.

خط مشی ما

ما توسط روحیه کارآفرینی و اشتیاق به تعالی هدایت می شویم. ما به جسارت پاداش می دهیم، برای کنجکاوی ارزش قائل هستیم و فرصت ها را در چالش ها می بینیم. هرگز راضی به ایستادن نیستیم، ما در سفری هستیم که هدف آن شکستن مرزهای امکان در صنعت ماست.

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه لنکران، پلاک ۹، عمارت ناهید

تلفن دفتر مرکزی : ۰۲۱۵۴۵۳۱۰۰۰

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به گروه صنعتی پویان میباشد. © ۲۰۲۲ Pouyan Group.