بازدید فرماندار سیرجان از پروژه شکوفا صنعت پویا

بازدید فرماندار سیرجان از پروژه شکوفا صنعت پویا

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت شکوفا صنعت پویا:

طی بازدید سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان سیرجان جناب آقای علی یعقوبی پور و هیات همراه ایشان، معاونان سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و شهردار زیدآباد در روز دو شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ از پروژه مرکز تحقیقات فولاد شرکت فکور صنعت تهران که به همت صنعتگران و مهندسان زحمتکش و پرتلاش شرکت شکوفا صنعت پویا و شرکت نوها در حال انجام است.

ایشان ضمن عرض تبریک بابت ثبت رکورد بتن ریزی توسط شرکت شکوفا صنعت پویا، تاکید کردند پیشرفت و شکوفایی ایران عزیز مرهون مجاهدت‌های این عزیزان می باشد.

همچنین ضمن اعلام رضایت از پیشرفت پروژه، جهت سهولت بیشتر پروژه دستور گازرسانی هرچه سریعتر را به معاونین خود که در محل حضور داشتند را ابلاغ نمودند. لازم بذکر است پیش از این نیز آبرسانی و برق رسانی این منطقه به دستور ایشان صورت گرفته است و در پایان بابت هرگونه مساعدت و کمک رسانی جهت پیشرفت هرچه سریعتر پروژه اعلام آمادگی کردند.

پست قبلی

ثبت رکورد بتن ریزی توسط شکوفا صنعت پویا

پست بعدی

اجرای پروژه شرکت طلوع فولاد پارس در ۳ فاز توسط شرکت شکوفا صنعت پویا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه صنعتی پویان در سال 1375 با تاسیس شرکت شکوفا صنعت پویا شکل گرفت و در راستای خدمت به میهن و هموطنان عزیز تا کنون به 14 شرکت رسیده است، فعالیت شرکت های این گروه در حوزه های صنعتی و معدنی، بازرگانی می باشد. فعالیت این گروه به گستره سرتاسر کشور و حتی کشور های همسایه می باشد.